İdeal Sohbet Chat

İdeal Sohbet Chat

Herkeste olacak da ben de olmayacak he, ideal sohbet elbette bizim işimiz. Yazıya niye böyle başladım; kıskançlık duygusu mu? değil. Yaptığım araştırmalar da bu başlıkla 1.sıraya çıkmak da zor, peki neden yazıyorum?

  1. Sunucumuz bütün özellikleri ile ideal bir sohbet ortamı olarak tanınmaktadır.
  2. Kaliteli insanların güncel konuları konuştuğu yüksek trajlı bir mekandır.
  3. Her daim seviye, her daim düzgün lisan ile muhabbet sitemizin olmazsa olmazıdır.
  4. Bay ve bayan arkadaşlıkları %100 seviyeli bir ortamda gerçekleşmektedir. Kırıcı şakalar, gereksiz imalar ile ideal chat ortamında gerilim olmaz.
  5. Güvenilir, gelişmiş sohbet uygulamaları ile endişesiz chat yapma imkanı.

İnternet ortamında vakit geçirmek isteyen bay bayan  sohbetci dostlara sitemizin varlığından bahsetmek en doğal hakkımız. Siteye giriş yapmanız için ideal sebepler bunlarla da bitmiyor, bitmeyecek de. Cezve.Gen.TR sanalın yükselen yıldızı olarak size en yakın şehirden arkadaşlık imkanı sunuyor. Örneğin #Trabzon sohbet kanalı tüm Karadeniz bölgesini kapsayan global odalarımızdan birisidir. Buna ilaveten Ege bölgesini buluşturan #İzmir sohbet gibi diğer bölgesel kanallarımız mevcuttur. Yurt dışından ideal bir mekan arayışında bulunan dostlar için ise #Almanya sohbet kanalı sunucumuzun global odalarından birisidir.

Biz en iyisiyiz deme hakkım var, rakip siteleri karalamadan, hakaret etmeden de tanıtım yazıları yazmak mümkün. Bunu neden belirtmek istedim; ara sıra bakıyorum bizim site için olmasa da diğer sunucular arasındaki rekabet dolayısıyla birbirlerine hakarete varan imalar ile tanıtım yazısı yazıyorlar. Karşıyız, başkalarının ne yaptığı değil, bizim ne yaptığımız önemli. İdeal yani, olumlu şeyler yapmak istiyorsak oluşturduğumuz sohbet ortamı sivil hayata uygun olmalıdır. Sanal diye olmadık rumuzlar ile giriş yapıp muhabbeti müstehcenliğe götürmenin bir alemi yok.

Sohbet Yapmak İçin İdeal Arama Terimleri

Çok fazla bir tercih yapma şansınız yok, ideal kelimesi mutlaka içinde geçmektedir. İşin aslı ideal sohbet,  com ve net uzantıları olan bir alan adı. Bu alan adlarına yönelik siteler de şu anda sanal alemde aktif olarak hizmet veriyor. Ama yine de ben sizlere yüksek trajlı araması olan keywordleri vermek istiyorum.

  • İdealsohbet; birleşik yazılarak arama yapılıyor, ayda 1000-10 000 kere sörç ediliyor. Rekabet oranı düşük, reklam değeri 1,89-8,87 krş arasında değişiyor yani, reklam verenler var.
  • İdeal sohbet odaları; 10-100  kadar araması olan bu üçlü kelimenin rekabet oranı düşük, reklam değeri üstekiyle aynı gösterilmiş.
  • İdeal chat; 10-100 aranması var, rekabet oranı düşük, reklam değeri ise sıfır olarak gösterilmiş, burası enteresan tabi.

Bu arama terimlerinin sonuna com, net uzantısı olanlarda aşağı yukarı aynı oranlara tekamül ediyor. Hepsini toplasanız bile sayısal veri olarak çok az bir karşılığa denk gelmektedir.

Üye Olmadan İdeal Sohbet

Sitemizde üye olmak  gibi bir zorunluluk yok, sohbete gir tuşuna basar ve muhabbete katılabilirsiniz. Görüntülü ya da sesli sitelerde geçerli olan  üyelik sistemi yazışmalı sitelerde olmaz. İdeal olanı da budur, para kazanma gibi bir düşüncemiz yok bizim. O işler daha çok Tinder gibi farklı versiyonlar ve amaçlar için açılan sitelerde mevcuttur. Üyelik, aidat, ücret, para adına ne derlerse desinler bu platformda geçerli olmayan ugulamalardır. Biz ideal bir arkadaşlık sohbet imkanı sunmanın gayreti içerisindeyiz. Bu oluşumu 12 yıldır itina ile sürdürmeyi başardık devam da edeceğiz.

Zaten insanlar Facebook, twitter gibi sitelerde üye olmak zorunda bırakılıyor, burada neden olsun ki? Rahatça şakalaşıp geyik yapabilecekleri bu ve buna benzer mekanlar üyeliksiz olarak hizmet vermektedir.

Mobil olarak da ideal giriş sistemlerimiz mevcuttur, cep telefonları ile rahat giriş imkanları vardır. Web ana sayfamızdan  dilediğiniz sohbet apleti vasıtasıyla ideal giriş seçeneklerini deneyebilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 95 defa

Kategori: Chat, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 18 Ocak 2024

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50